MODUS LED panel EB 42W 5500lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOEB6000A4BS2/2/601
KOD VÝR.:EB6000A4BS2/2/600/DALI
EAN.:8596099055110
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099061661 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 146 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 26 W |
| Světelný tok | 3800 lm |
| KOD | MOED4000A3Z90/2/602 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099061661 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOEB6000A4BS2/2/601
KOD VÝR.:EB6000A4BS2/2/600/DALI
EAN.:8596099055110
KOD KRAT.:PHWHIDPVC70/S
KOD VÝR.:872790085974400
EAN.:8711500881694
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/842
KOD VÝR.:871150021275715
EAN.:8711500212757
KOD KRAT.:MOISRAC4KV3V160/ND14
KOD VÝR.:ISRAC4KV3V160/ND1400F
EAN.:8596099004514
KOD KRAT.:MOQP3A600/700DALI
KOD VÝR.:QP3A600/700DALI
EAN.:8595073700381
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/1/625
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/1/625/ND
EAN.:8596099045074
KOD KRAT.:PHL40/840
KOD VÝR.:871150028474715
EAN.:8711500284747
KOD KRAT.:OSH64740/240
KOD VÝR.:4050300209906
EAN.:4050300209906
KOD KRAT.:AMCCT15234
KOD VÝR.:CCT15234
EAN.:3303431062645
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena