PHILIPS předřad.elektron.1x54W HF-P 154 TL5 HO EII
KOD KRAT.:PHWHFP154TL5
KOD VÝR.:872790086348200
EAN.:8727900863482
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099054779 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 305 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 30.5 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 305 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Účinnost svítidla | 100 |
| Úhel vyzařování | Širokozářič st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 285 |
| Výška balení | 105 mm |
| Výška/hloubka | 89 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 2000 lm |
| KOD | MOBRSB4KO300V6/ND/20 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099054779 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHWHFP154TL5
KOD VÝR.:872790086348200
EAN.:8727900863482
KOD KRAT.:BES5241S
KOD VÝR.:2305100201
EAN.:8595025313485
KOD KRAT.:MOVL1X4MND
KOD VÝR.:VL1X4MND
EAN.:8596099015312
KOD KRAT.:MGLA8020
KOD VÝR.:LA8020
EAN.:4892657080292
KOD KRAT.:SISSN1203E
KOD VÝR.:SSN1203E
EAN.:8595092115401
KOD KRAT.:BEJ0197
KOD VÝR.:2503000100
EAN.:8595025316370
KOD KRAT.:OSISFCI24/830S
KOD VÝR.:4058075618084
EAN.:4058075618084
KOD KRAT.:OSQTI214/24/21/39
KOD VÝR.:4008321383396
EAN.:4008321383396
KOD KRAT.:DELXTS14-2
KOD VÝR.:XTS14-2
EAN.:6410014506148
KOD KRAT.:PHLEDB7W/CDF/BL
KOD VÝR.:8718699772093
EAN.:8718699772093
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena