MODUS LED highbay MEGAL 92W 11400lm/840 IP65; 122x20cm ND hlubokozářic
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4PCNV1/21ND
KOD VÝR.:MEGAL2M4PCNV1/2100ND
EAN.:8596099024208
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MEGAL |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099117597 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | High-baye |
| Příkon | 182 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 22700 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | highbay |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Krytí | IP65 |
| KOD | MOMEGALW4M4PCNV61/4D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099117597 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4PCNV1/21ND
KOD VÝR.:MEGAL2M4PCNV1/2100ND
EAN.:8596099024208
KOD KRAT.:MOTSL/1W/C/1/SA/X
KOD VÝR.:OZN/TSL/1W/C/1/SA/X
EAN.:5902448912868
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena