MEGAMAN LED žárovka A60 13.3W/100W E27 4000K 1521lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27_pos
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Pillar |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338463 |
| Délka | 193 |
| Rozměry | 120x103x193mm |
| Šířka | 103 |
| Výška | 120 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 176 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 21.9 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 219 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 140 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 700 lm |
| KOD | PHIH8719514338463 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514338463 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003046601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27_pos
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:SEZSTI615-12
KOD VÝR.:STI615-12
EAN.:5999547616155
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena