OSRAM předřad.elektron. QUICKTRONIC PROFESSIONAL QTP T5 1x80/230-240
KOD KRAT.:OSQTP5180230
KOD VÝR.:4008321329059
EAN.:4008321329059
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099026516 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 2.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 15 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| EAN | 8596099026516 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLVMATKA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQTP5180230
KOD VÝR.:4008321329059
EAN.:4008321329059
KOD KRAT.:MDSBB2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120097701
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena