LEDVANCE LED žárovka filament PFM A60 7.5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854062186
KOD VÝR.:4099854062186
EAN.:4099854062186
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657082418 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Krytí | IP44 |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 25000 hod |
| KOD | MGFCL53600em/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657082418 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854062186
KOD VÝR.:4099854062186
EAN.:4099854062186
KOD KRAT.:OSEVINBW1.5W/824
KOD VÝR.:4058075293243
EAN.:4058075293243
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena