MODUS LED panel INL 50W 3800lm/840 IP20; 60x60cm nepr.osv
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
| Výrobce: | |
| Produktová řada | AR111 |
|---|---|
| Výrobce | MEGAMAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657102147 |
| Rozměry | 58 x 111 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 750 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | G53 |
| Příkon | 11 W |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 45 st. |
| KOD | MGER205110/dm/dbH828 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657102147 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
KOD KRAT.:MGF28100RC-w/828/SV
KOD VÝR.:F28100RC-w
EAN.:4892657060270
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18865
KOD VÝR.:4099854026379
EAN.:4099854026379
KOD KRAT.:MGLC1403CS/WW/E14
KOD VÝR.:LC1403CS
EAN.:4892657052428
KOD KRAT.:BEG3101
KOD VÝR.:1444150023
EAN.:8595025339812
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
KOD KRAT.:OSEST8VALEM7830
KOD VÝR.:4099854039027
EAN.:4099854039027
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:PHETFHPL42/840PE40
KOD VÝR.:871869963828300
EAN.:8718699638283
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena