LEDVANCE SMART+ fil.globe G125 8W/50W E27 27-6500K 650lm Dim 15Y zlatá WIFI
KOD KRAT.:OSESMG1258TWGWF
KOD VÝR.:4058075777972
EAN.:4058075777972
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Technické parametry: | |
| Krytí | IP54 |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | MGLG2605.5/WW/E27IP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMG1258TWGWF
KOD VÝR.:4058075777972
EAN.:4058075777972
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena