MEGAMAN LED kapka P45 2.9W/25W E14 2700K 250lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG2602.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2602.9v2-E14-2700K
EAN.:4892657063394
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 84 x 45 mm |
| Balení | 60 ks |
| EAN | 4892657064018 |
| Váha | 0.035 kg |
| Délka | 84 |
| Průměr | 45 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 45 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 87 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 2.9 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Úhel vyzařování | 330 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657064018 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLG2602.9/CW/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG2602.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2602.9v2-E14-2700K
EAN.:4892657063394
KOD KRAT.:EOBZ3-1P
KOD VÝR.:0310
EAN.:8594012220300
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:OEZSPB00SS
KOD VÝR.:11853
EAN.:8590125118534
KOD KRAT.:BEK1421.2
KOD VÝR.:1804100702
EAN.:8592920086070
KOD KRAT.:HDL487
KOD VÝR.:L487
EAN.:8595118853638
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:DELXTS36-3
KOD VÝR.:XTS36-3
EAN.:6410014507367
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena