MODUS LED highbay MEGAL 92W 14500lm/840 IP65; 65x35cm ND sirokozářič kryt.PC
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/21ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/2100ND
EAN.:8595073714470
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SIENA |
|---|---|
| Výrobce | MEGAMAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657076462 |
| Rozměry | 172x172x94mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 200 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1560 lm |
| Šířka balení | 200 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | downlight |
| Výška balení | 100 mm |
| Index barevného podání | 70-79 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Příkon | 5 W |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | MGF54200RC-d/828 | ks | 1 | ks |
| MUK | 519280 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657076462 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/21ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/2100ND
EAN.:8595073714470
KOD KRAT.:MGF54700RC-d/828
KOD VÝR.:F54700RC-d
EAN.:4892657076486
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena