MODUS závěsné svítidlo BAL 40W 4100lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOBALOP400L3V1/1050N
KOD VÝR.:BALOP400L3V1/1050ND/B
EAN.:8596099053895
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | TruSys FLEX |
| Logistické informace: | |
| Balení | 300 ks |
| EAN | 4058075781931 |
| Délka | 39mm |
| Šířka | 27mm |
| Výška | 14mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 94 mm |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 15.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 155 mm |
| Výška balení | 1 mm |
| Výška/hloubka | 14.0 |
| KOD | OSITRUFLFEEDIN5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075781948 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075781931 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOBALOP400L3V1/1050N
KOD VÝR.:BALOP400L3V1/1050ND/B
EAN.:8596099053895
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena