PHILIPS krytka.koncová EasyLink end cap 2pk WH
KOD KRAT.:PHI8721103039859
KOD VÝR.:872110303985900
EAN.:8721103039859
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SURFACE.B |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075399334 |
| Délka | 258 |
| Průměr | 258 mm |
| Rozměry | 258x258x57mm |
| Šířka | 258mm |
| Výška | 57mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 272 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 27.2 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 262 mm |
| Výška balení | 66 mm |
| Výška/hloubka | 57.0 |
| EAN | 4058075399334 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISURBRING250WT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075399341 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103039859
KOD VÝR.:872110303985900
EAN.:8721103039859
KOD KRAT.:PHI8721103039996
KOD VÝR.:872110303999600
EAN.:8721103039996
KOD KRAT.:PHI8721103040077
KOD VÝR.:872110304007700
EAN.:8721103040077
KOD KRAT.:PH8721103135650
KOD VÝR.:872110313565000
EAN.:8721103135650
KOD KRAT.:PHWPXITSR75/0.3-1A
KOD VÝR.:8718696674147
EAN.:8718696674147
KOD KRAT.:PHI8721103040053
KOD VÝR.:872110304005300
EAN.:8721103040053
KOD KRAT.:PHI8721103040039
KOD VÝR.:872110304003900
EAN.:8721103040039
KOD KRAT.:PHELEDTC8/830HO
KOD VÝR.:871951448644700
EAN.:8719514486447
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
KOD KRAT.:PHELEDTC24/830HO
KOD VÝR.:871951448648500
EAN.:8719514486485
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena