PHILIPS LED zářivka CorePro EM UO 1.2m 21.5W/36W G13 2400lm/840 30Y
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514486447 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 18 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 850 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514486447 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003577402 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951448644700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTC8/830HO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
KOD KRAT.:PHELEDTC24/830HO
KOD VÝR.:871951448648500
EAN.:8719514486485
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena