LEDVANCE SMART+ pásek NEON 15W 520lm/RGBTW 3000mm WIFI
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075267909 |
| Délka | 192.00 |
| Rozměry | 192x110x30mm |
| Šířka | 110.00 |
| Výška | 30mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 32.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| Napětí | 3 V |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítilny |
| Provedení | bílé |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 320 lm |
| Šířka balení | 140.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | III |
| Účinnost svítidla | 107 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 400.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 30.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Příkon | 3 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075267909 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSIDOSWT | bli | 5 | bli |
| EAN | 4058075267916 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
KOD KRAT.:PHI8721103104878
KOD VÝR.:872110310487800
EAN.:8721103104878
KOD KRAT.:PHIH17442/30/P7
KOD VÝR.:8718696170601
EAN.:8718696170601
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena