MODUS přisazené svítidlo LED ESO 55W 6300lm/840 IP40 ND ;opál.kryt
KOD KRAT.:MOESO6000SSKO4ND
KOD VÝR.:ESO6000SSKO4ND
EAN.:8596099019624
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075504783 |
| Délka | 3000.00 |
| Energetická třída | G |
| Šířka | 8.80 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 64.00000000 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 29.9 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 299.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 275.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 17.50 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 15 W |
| Světelný tok | 520 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075504783 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMF15RGBTWNEOWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075504790 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOESO6000SSKO4ND
KOD VÝR.:ESO6000SSKO4ND
EAN.:8596099019624
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9279
KOD VÝR.:871951433391800
EAN.:8719514333918
KOD KRAT.:KACGSG3C1
KOD VÝR.:H05RR-F3G1
EAN.:5900424447489
KOD KRAT.:PHEMEAR11114.8/94024
KOD VÝR.:871951433387100
EAN.:8719514333871
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena