PHILIPS infražárovka IR 100R PAR38 100W 230V E27 červená
KOD KRAT.:PHZIR100PAR38
KOD VÝR.:871150060052315
EAN.:8711500600523
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854102554 |
| Délka | 200.00 |
| Průměr | 200 mm |
| Výška | 55mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK10 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Příkon | 19 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 200.00 |
| Výška/hloubka | 55.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854102561 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854102554 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISFCS19/830S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHZIR100PAR38
KOD VÝR.:871150060052315
EAN.:8711500600523
KOD KRAT.:PHVMHNSE2000/956HO
KOD VÝR.:872790092877800
EAN.:8727900928778
KOD KRAT.:GH-DID10-14
KOD VÝR.:6921432
EAN.:8591120044637
KOD KRAT.:OS4099854503566
KOD VÝR.:4099854503566
EAN.:4099854503566
KOD KRAT.:SIPS15O
KOD VÝR.:PS15O
EAN.:8592718019709
KOD KRAT.:PHI8721103105554
KOD VÝR.:872110310555400
EAN.:8721103105554
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena