DURACELL baterie hodinková 377 ;BL1
KOD KRAT.:DRH377BL1
KOD VÝR.:50936830
EAN.:5000394063006
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | ELEMENT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017237379 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 10 mm |
| Druh strojku | zásuvky |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| EAN | 8595017237379 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5014E-A00100 01 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRH377BL1
KOD VÝR.:50936830
EAN.:5000394063006
KOD KRAT.:WG887-953
KOD VÝR.:887-953
EAN.:4055143619257
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena