PHILIPS LED kapka MASTER.V. P45 3.4/40W E14 2700K 470lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDMVP3.4/927D14
KOD VÝR.:871951435549100
EAN.:8719514355491
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854102493 |
| Délka | 200.00 |
| Průměr | 200 mm |
| Výška | 55mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK10 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 200.00 |
| Výška/hloubka | 55.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1050 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854102493 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISFCS10/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854102509 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMVP3.4/927D14
KOD VÝR.:871951435549100
EAN.:8719514355491
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:BEP5712
KOD VÝR.:3402012000
EAN.:8595025377876
KOD KRAT.:MOHWM/3W/F/CB/X/TR
KOD VÝR.:OZN/HWM/3W/F/CB/X/TR
EAN.:5902448994215
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena