OSRAM OFFICE LINE DESK ROOF 19WCCTD ICBK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854464096
KOD VÝR.:4099854464096
EAN.:4099854464096
| Délka balení | 300 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 90 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Produktová řada | Limbali |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514465152 |
| Délka | 324 |
| Šířka | 80 |
| Výška | 130 |
| Rozměry | 80x130x350mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8719514465152 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514465152 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514465169 | box | 11 | ks |
| GPC | 929003252801 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854464096
KOD VÝR.:4099854464096
EAN.:4099854464096
KOD KRAT.:PHLEDG42.1/827D#
KOD VÝR.:8720169300576
EAN.:8720169300576
KOD KRAT.:MD830.30/6
KOD VÝR.:8594031132721
EAN.:8594031132721
KOD KRAT.:PHI8720169299092
KOD VÝR.:872016929909200
EAN.:8720169299092
KOD KRAT.:KGZ169600.bal
KOD VÝR.:169600.bal
EAN.:8594193600434
KOD KRAT.:MO242113120207
KOD VÝR.:242113120207
KOD KRAT.:PHLEDCPB4.3/827F
KOD VÝR.:871951434718200
EAN.:8719514347182
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena