OSRAM dekorativní závěsné svítidlo MEMPHIS CEILING Černá Zlatá 3XG9
KOD KRAT.:OS4099854440229
KOD VÝR.:4099854440229
EAN.:4099854440229
| Barva těla | černá |
|---|---|
| Délka balení | 215 mm |
| přepravní rozměr cm | 48 cm |
| Šířka balení | 255 mm |
| Výška balení | 480 mm |
| Výrobce | LEDVANCE |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Asymetrické |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 3 |
| Možnost stmívat | false |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | false |
| Včetně zdroje | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Vnější průměr | 315.00 |
| Výška/hloubka | 425.00 |
| EAN | 4058075759169 |
| Délka | 315.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Patice | G9 |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 4058075759169 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075759176 | box | 11 | ks |
| KOD | OSIDEMEMC3BG | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854440229
KOD VÝR.:4099854440229
EAN.:4099854440229
KOD KRAT.:AB5011A-A00300 B
KOD VÝR.:5011A-A00300 B
EAN.:8595017276200
KOD KRAT.:OSILPV40/830UEM
KOD VÝR.:4058075204140
EAN.:4058075204140
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena