MODUS přisazené svítidlo LED KSK 52W 7300lm/840 IP44 ND;
KOD KRAT.:MOKSK6000L4KS/ND
KOD VÝR.:KSK6000L4KS/ND
EAN.:8595073797558
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017276200 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 10 mm |
| Druh strojku | zásuvky |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| EAN | 8595017276200 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5011A-A00300 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOKSK6000L4KS/ND
KOD VÝR.:KSK6000L4KS/ND
EAN.:8595073797558
KOD KRAT.:AMEPH0500121
KOD VÝR.:EPH0500121
EAN.:3606480525216
KOD KRAT.:NAL10/865
KOD VÝR.:108102000
EAN.:8595209920638
KOD KRAT.:BEP3114
KOD VÝR.:1440013125
EAN.:8592920092163
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena