LEDVANCE SMART+ žárovka A75 14W/100W E27 2700K 1521lm Dim 15Y opál WIFI˙
KOD KRAT.:OSESMA14DWF#
KOD VÝR.:4058075485471
EAN.:4058075485471
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075208469 |
| Délka | 115.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | RGBW |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Úhel vyzařování | 240 st. |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075208469 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMA9MCBT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075211544 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMA14DWF#
KOD VÝR.:4058075485471
EAN.:4058075485471
KOD KRAT.:OSESMA9MCWF/3#
KOD VÝR.:4058075485754
EAN.:4058075485754
KOD KRAT.:OS4099854066221
KOD VÝR.:4099854066221
EAN.:4099854066221
KOD KRAT.:OSEHQLP2000/14.5/840
KOD VÝR.:4058075765870
EAN.:4058075765870
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena