LEDVANCE SMART+ žárovka A75 14W/100W E27 2700K 1521lm Dim 15Y opál WIFI˙
KOD KRAT.:OSESMA14DWF
KOD VÝR.:4058075778672
EAN.:4058075778672
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075485471 |
| Délka | 141.50 |
| Průměr | 75.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 79.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Úhel vyzařování | 215 st. |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075485488 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075485471 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMA14DWF# | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMA14DWF
KOD VÝR.:4058075778672
EAN.:4058075778672
KOD KRAT.:OSESMA9MCWF/3#
KOD VÝR.:4058075485754
EAN.:4058075485754
KOD KRAT.:OS4099854066221
KOD VÝR.:4099854066221
EAN.:4099854066221
KOD KRAT.:OSEHQLP2000/14.5/840
KOD VÝR.:4058075765870
EAN.:4058075765870
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena