LEDVANCE SMART+ žárovka A60 9.5W/75W E27 2700K 1055lm Dim 15Y opál WIFI 3-pack˙
KOD KRAT.:OSESMA9.5DWF/3
KOD VÝR.:4058075778917
EAN.:4058075778917
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075485778 |
| Délka | 115.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 67.00000000 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 20.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 130.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Výška balení | 204.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075485778 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMA9.5DWF/3# | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075485785 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMA9.5DWF/3
KOD VÝR.:4058075778917
EAN.:4058075778917
KOD KRAT.:OSESMA14DWF/3
KOD VÝR.:4058075778979
EAN.:4058075778979
KOD KRAT.:OSISMORMG2630x30GWF
KOD VÝR.:4058075572799
EAN.:4058075572799
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena