SOLIGHT anténní konektor COAX konektor + COAX zdířka přímé sáček.2ks
KOD KRAT.:SISSN5200E
KOD VÝR.:SSN5200E
EAN.:8592718021597
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075763784 |
| Délka | 200.00 |
| Průměr | 200.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 212.00000000 mm |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 3 V |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 27.2 cm |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 212.00000000 mm |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 272.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 260.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSISMSOLTBLLANTBKBT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075763784 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075763791 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SISSN5200E
KOD VÝR.:SSN5200E
EAN.:8592718021597
KOD KRAT.:HTRSR2B
KOD VÝR.:V110
EAN.:8595614702003
KOD KRAT.:OSQPTI35/220/240S
KOD VÝR.:4008321073112
EAN.:4008321073112
KOD KRAT.:BEP0034
KOD VÝR.:1906110200
EAN.:8595025363862
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
KOD KRAT.:PHI8721103104939
KOD VÝR.:872110310493900
EAN.:8721103104939
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena