OSRAM halogenová žárovka HLX64654 250W 24V GY9.5 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64654
KOD VÝR.:4008321241399
EAN.:4008321241399
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075573680 |
| Délka | 445.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 60.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Stříbrná |
| Délka balení | 70.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 50 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 100.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 500.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 58.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075573680 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMORDU20CWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075573697 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64654
KOD VÝR.:4008321241399
EAN.:4008321241399
KOD KRAT.:EE59EK-C3
KOD VÝR.:1000079
EAN.:4046931335176
KOD KRAT.:EABC-U-1/12-TW-ECO
KOD VÝR.:281698
EAN.:4015082816988
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena