LEDVANCE LED zářivka SUPER. 1,05m T8 EM 11,4W 230V G13 3000K 1800lm NDBílá
KOD KRAT.:OS4099854432361
KOD VÝR.:4099854432361
EAN.:4099854432361
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX LED |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854502316 |
| Délka | 171.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G24d-3 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854502316 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDD9/865EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854502323 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854432361
KOD VÝR.:4099854432361
EAN.:4099854432361
KOD KRAT.:OS4058075432901
KOD VÝR.:4058075432901
EAN.:4058075432901
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena