DURACELL baterie lithiová CR2032/DL2032 ;BL2
KOD KRAT.:DRCR2032BL2
KOD VÝR.:5000394203921
EAN.:5000394203921
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075564466 |
| Délka | 120.00 |
| Šířka | 120.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 127.00000000 mm |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 21.1 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 127.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | III |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Úhel vyzařování | Širokozářič st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Výška balení | 211.00000000 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 270 lm |
| EAN | 4058075564466 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMTABLE5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075564473 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:DRCR2032BL2
KOD VÝR.:5000394203921
EAN.:5000394203921
KOD KRAT.:PHI8721103131256
KOD VÝR.:872110313125600
EAN.:8721103131256
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena