KOPOS lišta hranatá LHD 17x17HD 17x17mm 2m/70m
KOD KRAT.:KKLHD17X17_HD
KOD VÝR.:LHD 17X17_HD
EAN.:8595057619920
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394203921 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2032 |
| Označení zdroje | CR2032 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 5000394803923 | box | 11 | bli |
| KOD | DRCR2032BL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 05000394803930 | bal | 4 | bli |
| EAN | 5000394203921 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:KKLHD17X17_HD
KOD VÝR.:LHD 17X17_HD
EAN.:8595057619920
KOD KRAT.:AMEZ9EUC108
KOD VÝR.:EZ9EUC108
EAN.:3606486370056
KOD KRAT.:DRMN1500PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176027
EAN.:5000394176027
KOD KRAT.:PHI8721103131256
KOD VÝR.:872110313125600
EAN.:8721103131256
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena