PHILIPS LED zářivka MASTER EM UO 1.5m 20W/58W G13 3700lm/840 75Y
KOD KRAT.:PHELEDTM20/840UO
KOD VÝR.:872016938801700
EAN.:8720169388017
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514444393 |
| Rozměry | 1513x28x1513mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50.5 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 1609 mm |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514444393 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001338121 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951444439300 | ks | 1 | ks |
| KOD | PH8719514444393 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514444409 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM20/840UO
KOD VÝR.:872016938801700
EAN.:8720169388017
KOD KRAT.:OSEGU104.5W60D4/3
KOD VÝR.:4058075600126
EAN.:4058075600126
KOD KRAT.:OSEPFP404.8/827BDF
KOD VÝR.:4058075590793
EAN.:4058075590793
KOD KRAT.:OSEPFP253/827E14
KOD VÝR.:4058075590472
EAN.:4058075590472
KOD KRAT.:OSITRUFL50/60840EMC
KOD VÝR.:4058075773127
EAN.:4058075773127
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena