Schneider stykač 3ZAP 40A 220/240V AC 50Hz M.O.
KOD KRAT.:AMA9C21843
KOD VÝR.:A9C21843
EAN.:3606480096860
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075478077 |
| Délka | 110.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 80.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 87.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Ostatní |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 21.2 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 212.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 72 |
| Úhel vyzařování | 21-40 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 124.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 205.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 900 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075478077 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMCUBEUPD13.5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075478084 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMA9C21843
KOD VÝR.:A9C21843
EAN.:3606480096860
KOD KRAT.:PHLEDWGU104.9/RGB
KOD VÝR.:871869978713400
EAN.:8718699787134
KOD KRAT.:OSF4058075835269
KOD VÝR.:4058075835269
EAN.:4058075835269
KOD KRAT.:SISSV1201
KOD VÝR.:SSV1201
EAN.:8592718018979
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
KOD KRAT.:PHIH8720169159075
KOD VÝR.:872016915907500
EAN.:8720169159075
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH50610/30/P7
KOD VÝR.:8718696175989
EAN.:8718696175989
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena