SOLIGHT prodlužovák na bubnu 1-zas s tepel pojistkou 25m 1.5mm 018
KOD KRAT.:SIPB11
KOD VÝR.:PB11
EAN.:8595092108373
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 84 ks |
| EAN | 8595568929921 |
| Průměr | 70 mm |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 69.73 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 6.973 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 69.73 mm |
| Výška balení | 69.73 mm |
| Způsob montáže | Holá zeď |
| Barevné provedení | žlutá |
| EAN | 8595568929921 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKPRL64-60/LD_NA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIPB11
KOD VÝR.:PB11
EAN.:8595092108373
KOD KRAT.:PHIH8719514341296
KOD VÝR.:871951434129600
EAN.:8719514341296
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena