LEDVANCE stropnice SURF.C.SL 19W 2000lm/830 IP65 50Y ; senz.
KOD KRAT.:OSISFCS19/830S
KOD VÝR.:4099854102554
EAN.:4099854102554
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075570917 |
| Délka | 19.00 |
| Šířka | 41.00 |
| Výška | 120.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 78.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 14.3 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 143.00000000 mm |
| Výška balení | 61.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 120.00 |
| EAN | 4058075570917 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMRCRGBW | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075570924 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSISFCS19/830S
KOD VÝR.:4099854102554
EAN.:4099854102554
KOD KRAT.:PHZIR100PAR38
KOD VÝR.:871150060052315
EAN.:8711500600523
KOD KRAT.:PHVMHNSE2000/956HO
KOD VÝR.:872790092877800
EAN.:8727900928778
KOD KRAT.:GH-DID10-14
KOD VÝR.:6921432
EAN.:8591120044637
KOD KRAT.:OS4099854503566
KOD VÝR.:4099854503566
EAN.:4099854503566
KOD KRAT.:SIPS15O
KOD VÝR.:PS15O
EAN.:8592718019709
KOD KRAT.:PHI8721103105554
KOD VÝR.:872110310555400
EAN.:8721103105554
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena