LEDVANCE sada pro závěsné montáž pro panel 60x60cm ;
KOD KRAT.:OSILPSUSP
KOD VÝR.:4058075402928
EAN.:4058075402928
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075108844 |
| Balení | 8 ks |
| Délka | 1500 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Barevné provedení | nerez |
| EAN | 4058075108844 | set | 12 | set |
| KOD | OSILPSUSP1200 | set | 12 | set |
| EAN | 4058075108851 | box | 11 | set |
KOD KRAT.:OSILPSUSP
KOD VÝR.:4058075402928
EAN.:4058075402928
KOD KRAT.:PH8719514455054
KOD VÝR.:871951445505400
EAN.:8719514455054
KOD KRAT.:PHI8721103039897
KOD VÝR.:872110303989700
EAN.:8721103039897
KOD KRAT.:PHI8721103039712
KOD VÝR.:872110303971200
EAN.:8721103039712
KOD KRAT.:PHH8720169282803
KOD VÝR.:872016928280300
EAN.:8720169282803
KOD KRAT.:PHELEDTC8/830HO
KOD VÝR.:871951448644700
EAN.:8719514486447
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
KOD KRAT.:PHELEDTC24/830HO
KOD VÝR.:871951448648500
EAN.:8719514486485
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena