OSRAM halogenová žárovka HALOPIN PRO 66748 48W 230V G9
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
| Délka balení | 84 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 18.2 cm |
| Šířka balení | 117 mm |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Výška balení | 182 mm |
| Výrobce | LEDVANCE |
| Produktová řada | Endura |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Reflektor | NIL |
| Možnost stmívat | false |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | true |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| Výška/hloubka | 63.00 |
| EAN | 4058075292154 |
| Šířka | 108.00 |
| Výška | 63mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 8 ks |
| Délka | 168 |
| Energetická třída | A++ |
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:MOZHS3
KOD VÝR.:ZHS3
EAN.:8595073782271
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena