PHILIPS LED svíčka B35 2.8W/25W E14 2700K 250lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDB2.8/WWF/E14/12
KOD VÝR.:8719514309296
EAN.:8719514309296
| Barva těla | černá |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Produktová řada | TURN |
| Světelný tok | 620 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Materiál | Aluminium |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | true |
| Výška/hloubka | 24.00 |
| EAN | 4058075842403 |
| Délka | 557.00 |
| Šířka | 60.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 8 ks |
| EAN | 4058075842403 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075842410 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4058075842403 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDB2.8/WWF/E14/12
KOD VÝR.:8719514309296
EAN.:8719514309296
KOD KRAT.:OSILSV1000/830/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705548
EAN.:4058075705548
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena