OSRAM LINEAR ANGLE FL SEN 55CM CCT DIMBK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854462894
KOD VÝR.:4099854462894
EAN.:4099854462894
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854177705 |
| Délka | 915mm |
| Šířka | 119mm |
| Výška | 39mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Materiál | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | High-baye |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854177712 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854177705 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854177705 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854462894
KOD VÝR.:4099854462894
EAN.:4099854462894
KOD KRAT.:KACYA16ZZ
KOD VÝR.:CYA,H07V-K16
EAN.:2029000011937
KOD KRAT.:OS4058075835931
KOD VÝR.:4058075835931
EAN.:4058075835931
KOD KRAT.:PHVCDMEMW360/842
KOD VÝR.:871869659568800
EAN.:8718696595688
KOD KRAT.:OSISURSQ330
KOD VÝR.:4099854064432
EAN.:4099854064432
KOD KRAT.:OS4099854458866
KOD VÝR.:4099854458866
EAN.:4099854458866
KOD KRAT.:OS4099854458262
KOD VÝR.:4099854458262
EAN.:4099854458262
KOD KRAT.:OS4099854449741
KOD VÝR.:4099854449741
EAN.:4099854449741
KOD KRAT.:OS4099854449666
KOD VÝR.:4099854449666
EAN.:4099854449666
KOD KRAT.:OS8719747934692
KOD VÝR.:8719747934692
EAN.:8719747934692
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena