PHILIPS LED nástrčka PL-C 6.5W/18W G24q-2 4000K 770lm NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | CANOPY |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854182587 |
| Délka | 400mm |
| Šířka | 400mm |
| Výška | 70mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP66 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | High-baye |
| Příkon | 145 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 19575 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 70.00 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854182594 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854182587 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854182587 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
KOD KRAT.:OSISMORWC1231x11BWF
KOD VÝR.:4058075573949
EAN.:4058075573949
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:PHQBN021C-527928
KOD VÝR.:871951452792899
EAN.:8719514527928
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena