OSRAM LED žárovka COMF A60 9.4W/60W E27 2700K 806lm NonDim 30Y opál
KOD KRAT.:OSECOMFA9.4W/927
KOD VÝR.:4099854046872
EAN.:4099854046872
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169324633 |
| Rozměry | 107x60x107mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 127 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 18.9 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 189 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 115 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8720169324633 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDA7/827/6 | pck | 3 | pck |
| EAN | 08720169324640 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:OSECOMFA9.4W/927
KOD VÝR.:4099854046872
EAN.:4099854046872
KOD KRAT.:PHI59467/31/E1
KOD VÝR.:8718696173688
EAN.:8718696173688
KOD KRAT.:PHI8719514432109
KOD VÝR.:871951443210900
EAN.:8719514432109
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena