EMOS vidlice přímá pro pohyblivý přívod 250V/16A EM-GRC-01 Kód:P0038
KOD KRAT.:BEP0038
KOD VÝR.:1906110300
EAN.:8595025391841
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595568915313 |
| Balení | 20 ks |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 51.33 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 5.133 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 51.33 mm |
| Výška balení | 51.33 mm |
| EAN | 8595568915313 | ks | 1 | ks |
| KOD | KK5250ZN_F | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP0038
KOD VÝR.:1906110300
EAN.:8595025391841
KOD KRAT.:BEF62512
KOD VÝR.:2001251020
EAN.:8595025319548
KOD KRAT.:OEZPNA163AgG
KOD VÝR.:40435
EAN.:8590125404354
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena