LEDVANCE LED žárovka filament VAL A60 7W/60W E27 4000K 806lm NonDim 10Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854476518
KOD VÝR.:4099854476518
EAN.:4099854476518
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854062629 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OSEVA606.5/840C | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854062629 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854062636 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854476518
KOD VÝR.:4099854476518
EAN.:4099854476518
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena