MEGAMAN LED reflektor MR11 4W/26W GU4 4000K 230lm/36° NonDim 25Y
KOD KRAT.:MGER2304-20H36D-840
KOD VÝR.:ER2304-20H36D
EAN.:4892657036343
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854090820 |
| Délka | 120.00 |
| Průměr | 80.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 7 W |
| Označení zdroje | G80 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854090820 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906ST-090820 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854090837 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGER2304-20H36D-840
KOD VÝR.:ER2304-20H36D
EAN.:4892657036343
KOD KRAT.:OSEST8VALUOEM20865
KOD VÝR.:4099854038525
EAN.:4099854038525
KOD KRAT.:HTRSOa
KOD VÝR.:V075
EAN.:8595614701150
KOD KRAT.:OS4099854062186
KOD VÝR.:4099854062186
EAN.:4099854062186
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena