OSRAM autožárovka W21/5W STANDARD 7515 21/5W 12V W3x16q blistr-2ks
KOD KRAT.:OSA7515-02B
KOD VÝR.:4052899324589
EAN.:4052899324589
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854434945 |
| Délka | 451.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 585 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854434945 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434945 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434952 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA7515-02B
KOD VÝR.:4052899324589
EAN.:4052899324589
KOD KRAT.:PHI8720169269392_pos
KOD VÝR.:872016926939200
EAN.:8720169269392
KOD KRAT.:OSISMORWC1220x13WWF
KOD VÝR.:4058075574175
EAN.:4058075574175
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena