LEDVANCE SMART+ svít.nástěn.LED OrbisWCyldro 12W 600lm/30-6500K 20x13 bílá WIFI
KOD KRAT.:OSISMORWC1220x13WWF
KOD VÝR.:4058075574175
EAN.:4058075574175
| Délka balení | 132 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 29.2 cm |
| Šířka balení | 237 mm |
| Výška balení | 292 mm |
| Produktová řada | Caper |
| Světelný tok | 180 lm |
| Patice | Ostatní |
| Příkon | 1.5 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169269392 |
| Rozměry | 270x74x74mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 24 V |
| Krytí | IP44 |
KOD KRAT.:OSISMORWC1220x13WWF
KOD VÝR.:4058075574175
EAN.:4058075574175
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena