LEDVANCE LED svíčka filament PFM B35 5.9W/60W E14 2700K 806lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854467004
KOD VÝR.:4099854467004
EAN.:4099854467004
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854604300 |
| Délka | 1500.00 |
| Průměr | 25.80 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854604300 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854604317 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854604300 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854467004
KOD VÝR.:4099854467004
EAN.:4099854467004
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84018
KOD VÝR.:871951494888499
EAN.:8719514948884
KOD KRAT.:PHLEDFT7/818A
KOD VÝR.:872016919125900
EAN.:8720169191259
KOD KRAT.:OSEF1906A-828001
KOD VÝR.:4058075836662
EAN.:4058075836662
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OS4099854466793
KOD VÝR.:4099854466793
EAN.:4099854466793
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
KOD KRAT.:OSET2.3/827
KOD VÝR.:4099854066993
EAN.:4099854066993
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena