PHILIPS liniové svítidlo Coreline BN126C 52S 40W 5200lm/840 50Y IP20 DALI 1.5m˙
KOD KRAT.:PHQBN126C52S/840D
KOD VÝR.:872016910065799
EAN.:8720169100657
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854604164 |
| Délka | 600.00 |
| Průměr | 25.80 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854604171 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854604164 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854604164 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBN126C52S/840D
KOD VÝR.:872016910065799
EAN.:8720169100657
KOD KRAT.:OS4099854435041
KOD VÝR.:4099854435041
EAN.:4099854435041
KOD KRAT.:OSA64210ULT-1BL
KOD VÝR.:4062172395205
EAN.:4062172395205
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena