PHILIPS LED zářivka Ecofit EM HO 0.6m 9W/18W G13 900lm/840 20Y
KOD KRAT.:PHELEDTE9/840HO
KOD VÝR.:871951426604900
EAN.:8719514266049
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854604140 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854604140 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854604140 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTE9/840HO
KOD VÝR.:871951426604900
EAN.:8719514266049
KOD KRAT.:PHELEDTMC7/865IA
KOD VÝR.:871869971750600
EAN.:8718699717506
KOD KRAT.:OSELT8EMB58/18/965
KOD VÝR.:4099854178368
EAN.:4099854178368
KOD KRAT.:OSEST8APUUN/7.5/830
KOD VÝR.:4058075546752
EAN.:4058075546752
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena