LEDVANCE LED zářivka EXT HE P T5 AC 1.45m 18W/35W G5 2800lm/840 50Y Dim
KOD KRAT.:OSELT5EX35/18/840
KOD VÝR.:4058075730519
EAN.:4058075730519
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854580475 |
| Délka | 1463.20 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854580475 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854580482 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854580475 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSELT5EX35/18/840
KOD VÝR.:4058075730519
EAN.:4058075730519
KOD KRAT.:OS4099854432781
KOD VÝR.:4099854432781
EAN.:4099854432781
KOD KRAT.:KGS182119.FIL
KOD VÝR.:182119.FIL
EAN.:8594193602193
KOD KRAT.:OS4099854434624
KOD VÝR.:4099854434624
EAN.:4099854434624
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena