LEDVANCE LED zářivka SUPER. 1,2m T8 EM 14W 230V G13 6500K 2600lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854432781
KOD VÝR.:4099854432781
EAN.:4099854432781
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075730519 |
| Délka | 1463.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1465 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 41 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 146.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 20 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2800 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075730526 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075730519 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT5EX35/18/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854432781
KOD VÝR.:4099854432781
EAN.:4099854432781
KOD KRAT.:KGS182119.FIL
KOD VÝR.:182119.FIL
EAN.:8594193602193
KOD KRAT.:OS4099854434624
KOD VÝR.:4099854434624
EAN.:4099854434624
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena