EMOS LED globe filament G125 3.5W/14W E27 1800K 240lm NonDim 25Y kouřová
KOD KRAT.:BEZ59D01
KOD VÝR.:1525813200
EAN.:8592920148624
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854432804 |
| Délka | 1212.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 100000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2600 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854432804 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854432811 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854432804 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEZ59D01
KOD VÝR.:1525813200
EAN.:8592920148624
KOD KRAT.:OSEFB603.8/827C
KOD VÝR.:4099854255304
EAN.:4099854255304
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena